Sezonowe Alaantkowe BLW – kim są autorki?

Przygotowywanie obiadu dla dziecka wcale nie musi być nudne czy też monotonne. Jeżeli rodzic wie skąd czerpać inspiracje to zawsze może mieć świetną zabawę w kuchni przygotowując posiłek dla wzrastającej pociechy. Wykorzystanie naturalnych składników oraz kreatywności może przynieść świetne walory wizualne, a co ważniejsze smakowe. Wiedzą o tym autorki książki Sezonowe Alaantkowe BLW – TaniaKsiazka, które właśnie tą pozycje przygotowały z myślą o pociechach i ich rodzicach. Joanna Anger i Anna Piszczek to genialne kucharki, a także autorki książek w jednym.

“Sezonowe Alaantkowe BLW”-idealna pozycja dla rodziców

Książki kulinarne dla dzieci są tak właściwie pisane z myślą o rodzicach, którzy może nie zawsze mają pomysł co zrobić na obiad dla dziecka, które dopiero poznaje składniki, jakie w kuchni można znaleźć oraz smaki jakie ze sobą niosą. By zatroszczyć się o prawidłowy wzrost dziecka rodzice powinni dostarczać w codziennej diecie jak największą ilość świeżych składników, które niosą ze sobą cało bogactwo mikro i makro elementów, witamin. Książka “Sezonowe Alaantkowe BLW” to pozycja, w której autorki Joanna Anger oraz Anna Piszczek dzielą się swoimi autorskimi przepisami na to jak zrobić wyśmienite dania z sezonowych produktów, które łatwo kupić czy też nawet wyhodować samemu w swoim ogródku. Książka zawiera całą masę przepisów, które przypadną do gustu zapalony kucharzom oraz tym, którzy nie widzą się jeszcze w roli profesjonalnego kucharza. Zaprezentowane dania są bowiem efektowne i pyszne, ale także nie zbyt skomplikowane w przygotowaniu. Do każdego przepisu dołączona jest dokładna instrukcja oraz zdjęcie, które ułatwia cały proces przygotowania.

Kim są autorki książki “Sezonowe Alaantkowe BLW”?

Autorki książki “Sezonowe Alaantkowe BLW” to dwie kobiety, które są mamami na pełen etat. Ich życie po urodzeniu dzieci zmieniło się, a ich pasja do gotowania została połączona z troską o potrzeby najmłodszych. Joanna Anger oraz Anna Piszczek poznały się jak o dzisiaj bywa w internecie, gdzie kobiety wiele rozmawiały ze sobą na temat metody BLW. Z tych konwersacji zawiązała się przyjaźń, która trwa już wiele lat, a kobiety od tego czasu piszą wspólnie także książki, które poruszają tematykę oczywiście metodę BLW, ale tak przedstawiają całą masę przepisów, które pokochały już mamy oraz tatusiowie w całej Polsce. Książki autorek są pięknie ilustrowane oraz posiadają rozbudowaną stronę merytoryczną, która przypadnie do gustu każdemu.